army klub

ARMY KLUB je klub pro děti, přinášející výhody svým členům, kteří se aktivně účastní našich akcí. Mezi hlavní výhody členství patří zvýhodněné ceny jednotlivých poskytovaných služeb Association Military Fan z.s.

Historie klubu

Historie klubu sahá až do roku 2006, kdy naše občanské sdružení A.M.F. spustilo své první internetové stránky. Už tehdy se zrodila mezi našimi členy myšlenka o vytvoření vlastního klubu pro děti, které by získaly nějaké výhody díky tomu, že se pravidelně účastní našich akcí. V květnu 2006 jsme oficiálně oznámili činnost dětského klubu Kids Army, který sdružoval děti a informoval je o připravovaných aktivitách. V roce 2011 došlo k přejmenování klubu z Kids Army Klub na ARMY KLUB.

Aktivity v rámci ARMY KLUBU

Pro ilustraci naší činnosti v rámci klubu zde uvádíme některé aktivity:
Kurzy přežití v přírodě, vojenské víkendové akce, sportovní víkendy, výlety po českých vojenských pevnostech, výlety na akce typu Cihelna/dny NATO, výlety do muzeí či Dinoparku, tematická odpoledne, tematické a sportovní celodenní aktivity a mnohé další.

Aktuálně se ARMY KLUB soustředí na víkendové akce, pořádané jak v okolí Brodku u Konice, tak ve vzdálenějších lokalitách, jako například vojenský výcvikový prostor Libavá (cvičné skály Malý Rabštejn) a na mnoha dalších zajímavých místech. V zimním období je také pravidelně využívána tělocvična základní školy Brodku u Konice, kde naši vedoucí hrají s dětmi nejrůznější hry a provádí nespočet sportovních aktivit. Počínaje tělocvičnými aktivitami, gymnastikou, kolektivními hrami, jako florbal a fotbal tak konče nácviky lezeckých technik, základy uzlení, lezení, slaňování a dalšími zajímavými aktivitami.