Association military fan


Ve zkratce A.M.F. je spolek zabývající se volnočasovými aktivitami pro děti i dospělé. Pořádáme různorodé akce od vojensky zaměřených po strašidelné lesy a mikulášské průvody.


A.M.F. svou činnost začala v roce 2005. Mezi hlavní činnosti patří pořádání dětských military a outdoor táborů, víkendové akce pro děti, branně - sportovní aktivity, tematické dětské dny, pohádkové lesy, vojenské prezentace, airsoftové akce a další akce na přání našich klientů. Více o naší nabídce ZDE.

Vzhledem k bohaté a dlouhé historii náš spolek nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru, prověřené léty zkušeností. V rámci našich aktivit spolupracujeme i s dalšími spolky a neziskovými organizacemi.

Naši členové si rozšiřují své zkušenosti absolvováním různých zdokonalovacích kurzů, zejména akreditovaných Ministerstvem školství.

 

A.M.F. má i svůj klub pro děti ARMY KLUB, kde se sdružují děti, které s námi spolupracují a jezdí na naše akce pravidelně. Tento klub svým členům přináší řadu výhod, mezi než patří zejména zvýhodněné ceny jednotlivých poskytovaných služeb a akcí pořádaných A.M.F.

Více fotografií najdete zde.

kontakt

adresa

Masarykovo nám. 66

KONICE 798 52

Datová schránka: 3yamvqx

IČO: 26999056

e-mail
telefon